Mozrank Backlink


  • Güncelleme : 2018-06-21 19:42:08 Gösterim : 1432

Mozrank Backlink

Mozrank Değeri Yüksek Backlink Ekleme Özellikle Google pagerank güncellemesini durdurduğundan beri site sahipleri nerden ne şekilde backlink alması gerektiği konusunda karamsarlığa düştüler.

Bu sırada MOZ öne çıkmaya başladı. Sistem özellikle google kurallarını yakından takip etmesi ve puanlama sistmindeki uyguladığı doğru algoritması sayesinde bir çok sistemden daha değerli hale geldi.

Mozrank Puanları bir nevi daha önce google ın pagerank sayfalarında bulunan link güven değerlerinin yerini aldı. Böylece site sahipleri bir yerden backlink alırken o sayfanın değerli mi değersizmi olduğu hakkında fikir sahibi oldular.

Sitenizin veya rakip sitelerin hem domain hemde sayfalarının MOZ değerleri , Sayfa değerleri , domain değerleri ve backlik sayılarını öğrenmek için Sayfa Analiz sistemimizden faydalanabilirsiniz.


Mozrank Backlink alacağınız sitenin puanını sorgulamak ve değerini öprenerek alacağınız backlink in size faydalı olup olmadığını kontrol etmeniz boşa zaman ve emek harcamanızın önüne geçmenize yardımcı olur.

Mozrank Backlink

Mozrank Backlink Değer Sorgulama yaparak sitenizin rakibinizin veya backlink alacağınız sitenin puan durumunu görebilir işinize yarayıp yaramayacağına buna göre karar verebilirsiniz.

Mozrank Backlink

Mozrank Backlink değer sorgulama için üst tarafta bulunan SEO DESTEK Linki altında > SİTE SEO ANALİZ linkine tıklayıp ücretsiz kayıt olun giriş yapın ve solda bulunan RANK & ENDEX ANALİZİ bölümü altındaki MOZ KONTROLÜ bölümünden MOZ değeri kontrolü yapabilirsiniz.

Mozrank Backlink

Mozrank Backlink : Mozrank Backlink Alırken Dikkat : Örneğin Sitenizin konacağı site nin ana sayfa değeri yüksek olabilir bu sitenin tüm alt sayfalarının değeri olduğu anlamına gelmez. link konacak her sayfanın değerini ayrı ayrı kontrol etmeyi unutmayın. Sayfa değeri ayrıdır site değeri ayrı. özellikle linki koyduğunuz sitenin kelime puanı sizin kelimenizle aynı kategoriye sahip olmalıdır. Daya detaylı bilgi için SEO DESTEK > Altında bulunan SEO BLOG BİLGİLENDİRME Sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.