Pagerank Backlink


  • Güncelleme : 2018-06-21 20:32:04 Gösterim : 1302

Pagerank Backlink

Pagerank değeri yüksek Sayfalar, SAYFA DEĞERİ olarak da (değişme ve düzenleme olmadıysa) genelde yüksektir. Web sitenizde bulunan sayfaların ve kelimelerin ilk sayfaya gelmesi için toplamanız gereken kelime puanı ihtiyacınızı karşılamada halen en geçerli yollardan biri olan pagerank backlink siteniz için dizin kayıtlarından daha çok puan getirmektedir.

Backlink işlemlerinin sitenize zarar vermemesi için sitenizi ekleyeceğiniz sitenin sitenize uygun olan kategorideki sitelere ve uygun olan yerlere yerleştirilmesi çok önemlidir.

Bir çok site sahibi aklında sadece backlink ekleme düşüncesinde kendini tutamamış önüne gelen tüm sitelerden backlink alarak sıkıntıya düşmüştür.

Dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri , önünüze çıkan her siteye linkinizi koymak sitenizi ileri değil geri götürebilir. sitenize faydası değil zararı olacak sitelere linkinizi koymamaya dikkat edin.


Bu konu dizin, pagerank veya mozrank değerine bakılmaksızın ilk sırada önem teşkil eder.

Pagerank Backlink

Dğeri yüksek olan sayfalara link ekleme konusunda dikkat etmeniz en önenli konu aynı kategoriye ve mümkünse en önemli üç kelimenizden en az birinde puan toplamış sitelere sitenizin linkini eklemenizdir.

Pagerank Backlink

Peki sizin sitenizin veya link ekleyeceğiniz sitenin veya sayfanın kelime oranlamasını nasıl öğrenirsiniz konusuna gelirsek. ÜST tarafta bulunan SEO DESTEK linki altında bulunan SEO SAYFA ANALİZ bölümünden ilgili sayfanın linkini analiz edip hangi kelimelerde oranlama yapılmış öğrenebilirsiniz.

Pagerank Backlink

Pagerank Backlink : Özet olarak backlink eklerken yükselmesini istediğiniz kelime sitenizde olacak, aynı kelime karşı sitede de olacak ve puan toplamaya uygun olacak. linki eklerken sadece link olarak değil en az 200 karakterden oluşan bir kelime gurubunun içinde olacak. mümkünse ilgili kelime vurgulanmış olacak (kalın italik veya h taglarıyla). Böylece birkaç linkle toplayacağınız puan la yükselecek sayfa için binlerce sayfaya link ekleyip sitenizi riskli durumlarda bırakmamış olursunuz.