• SEO-destek-112

    Aylık seo uzmanı destek ve site yükseltme hizmetleri

    Fiyat : $ 600

Aylık SEO destek ve puan yükseltme Paketi

Hizmet Süresi : 30 Gün

Ağırlıklı Kapsam : SEO | PUAN | YÜKSELTME

Fiyat : 3.217,00 TL + KDV

Aylık SEO destek ve puan yükseltme Paketi ile web sitenizin Tüm seo işlemlerini yapıyor sizin için önemli olan kelimelerde puan toplama sistemlerimizle destek oluyoruz. SEO ve rakip analiz Organik ziyaret sosyal medya backlink desteği ve işlemleri

Aylık seo uzmanı destek hizmetleri ile Çalışma Şekli:
Sitenizin alt yapısı ve hedef anahtar kelimeleriniz arama motoru kurallarına göre incelenir, yapılandırılır.
Teknik olarak yapılması gereken işlemler listesi hazırlanır. (kategori meta amp link inşaası sosyal bağlantılar harita rss vb) Uygulanması sağlanır.
Hedef kelimelerin : Ülke, Dil ve Arama motorları mevcut ilişkisi belirlenir. Yapılması gereken düzenlemeler bildirilir. İşlemler yapıldığında tekrar analiz ve kontroller yapılır.
Sitenizin içeriği ile ilgili analizler yapılır, ihtiyaçları belirlenir ve tarafınıza tavsiyeler ile birlikte bilgilendirme maili gönderilir.
Sitenizin İç ve dış bağlantı altyapısının yükselmeniz için en uygun hale getirilmesi için gerekli işlemler belirlenir. Düzenlemeden sorna tekrar analiz yapılır varsa eksiklikler tespit edilir.
Sitenizin mevcut puan toplama sistemi çıkarılır ve rakip puan durumu ile karşılaştırılır.
İçeriklerinizin kaliteli olması için gerekli bilgilendirme ve kontroller yapılır
Gerekli yükselme algoritmaları ve puan toplama sistemleri ihtiyaçları ile ilgili uygulanması gereken işlemler raporu hazırlanır.
Sektörel olarak ziyaretçi ihtiyacınız belirlenir. Günlük 500 ile 4000 arası sistem ile kaliteli ve puan sisteminde yükselmenizi sağlayacak ziyaretçi yönlendirilmesi yapılır. Ziyaret değerlerini google analystic den takip edebilirsiniz.
Sosyal medya sayfalarınız ile ilgili bilgilendirme ve paylaşım ve doğal yollardan hedef kitlenizin beğeni çalışması yapılır.
Backlinkler bulunduğunuz sektörde moz değeri olan sayfalardan kurallara uygun şekilde sağlanır.
Sitenizin haftalık olarak gelişmeleri takip edilir ve bildirilir. Eksikleri tespit edilir ve gerekli düzenlemeler sürekli kontrol edilerek ve geliştirilerek yapılır.
Ay sonunda sitenizin bir ay önceki durumu ve 30 gün sonundaki durumu arasındaki fark rapor edilir.(Paketleri aylık olarak devam ettiren müşterilerimiz için devam eden aylarda ikinci kademe işlemler uygulanır.)
Not : Hizmet paketi limitlerini aşan puan ihtiyacı durumlarında EK paun paketleri ücretlidir. Rakip ve site analizleri tamamlanmadan ek paket ihtiyacınız olup olmadığına karar verilemez. Genelde hazırladığımız paketler yeterli puanı toplamakta ve siteniz gözle görülür şekilde üst sıralara ilerlemektedir. Özellikle birincil anahtar kelimeleri çok yüksek puan ihtiyacında olan siteler için ek paket kullanılmaktadır.
Hizmetler ödeme yapıldığı gün analizler ve hedeflemeler ile birlikte başlar, altyapı düzenlemeleri ve seo ile devam eder. Puan toplama sistemi düzenlemelerden sonra başlar 30 gün içinde 4 rapor hazırlanır. Son rapor ve ilerlemeniz 30. gün hazırlanır ve hizmet sona erer. Hizmeti devam ettirmek isterseniz düzenli analizler ve puan toplama sistemi devam eder. Hedefleriniz ve rakiplerinizin düzenli olarak analiz ve takibi yapılır. Gerekli görülen tavsiyeler ve iyileştirme çalışmaları raporlar ile birlite bildirilir.

Aylık SEO destek ve puan yükseltme Paketi
Aylık SEO destek ve puan yükseltme Paketi
Aylık SEO destek ve puan yükseltme Paketi
Aylık SEO destek ve puan yükseltme Paketi
site yükseltme

web sitesi projelerinizde en kaliteli SEO hizmetlerimiz ile ilgili sizi bilgilendirelim.

SEO UZMANI

Google da ilk sırada çıkmak

Google SEO hakkında bilgi sahibi olmak için google kurallarını inceleyebilirsiniz.

Google da ilk sırada çıkmak

Siz de reklam masraflarınızdan şikayetçi iseniz seo uzmanı hizmetlerimize bir göz atın. Sizin için Sitenizi ve rakip siteleri inceleyip en uygun yol haritasını çıkaralım. Google da ilk sayfada bir çok kelimeniz için çalışma yapalım. Profesyonel SEO Hizmelerimizden memnun kalmazsanız koşulsuz iade garantisi veriyoruz.

Alexa Sıralama Yükseltme

Web sitenizin Alexa Sıralamasını yükseltip daha hızlı indexlenmesini sağlayabiliriz. Bu sayede siteniz bir çok sorgu ve dizin sitesinin ilgisini çeker ve sıralamalarda daha çok puan alır

Aylık SEO destek ve puan yükseltme Paketi

Aylık seo uzmanı destek ve site yükseltme hizmetleri

Aylık SEO destek ve puan yükseltme Paketi

Aylık seo uzmanı destek hizmetleri ile web sitenizin seo ve kelime yükseltme hizmetlerini sağlıyoruz. Ziyaretçi sosyal medya backlink rakip analiz

Aylık seo uzmanı destek hizmetleri, aylık seo, 1 aylık seo paketi, aylık yükseltme, aylık ziyaretçi, aylık sosyal puan, aylık backlink, aylık rakip takip, aylık site yükseltme, aylık kelime yükseltme, aylık google yükseltme, alexa yükseltme,

Fer Grup İletişim

Adres

Aydınlıkevler / Altındağ / ANKARA

Mesaj Gönder
Başarılı! En kısa sürede iletişim kuracağız.
Hata! Daha sonra tekrar deneyin.